top of page
 • Obrázek autoraRadek Mohelník

Vánoční turnaj 2021

Aktualizováno: 28. 1. 2022

Po roční covidové pauze jsme opět mohli uspořádat sérii vánočních turnajů. Letos se konaly celkem tři a to žákovský, turnaj neregistrovaných amatérů a turnaj registrovaných. Účast byla hojná, což nás všechny potěšilo, níže přinášíme přehled vítězů jednotlivých turnajů.


 

Turnaj žáků


Turnaje se zúčastnilo celkem 19 dětí. Žáky jsme si rozdělili do třech kategorií podle věku. Turnaj nebyl čistě jen o pingpongu, ale skládal se z fyzické a pingpongové části. To v některých kategoriích překvapivě zamíchalo pořadím.


Kategorie do 9 let


 1. místo - Ondřej Vilč

 2. místo - Anička Kalvarová

 3. místo - Šimon Kalvar

Kategorie do 12 let


 1. místo - Daniel Drozd (Fit sport club - Hradec n. Moravicí)

 2. místo - Kateřina Kalvarová

 3. místo - Benno Reiský

Kategorie 12+ let


 1. místo - Lukáš Plaček

 2. místo - Bartoloměj Jonáš

 3. místo - Mikuláš Kalvar

Každý soutěžící si odnesl sladkou odměnu, nejlepší tři z každé kategorie navíc získali medaile :-)
 

Turnaj neregistrovaných amatérů


Turnaje se zúčastnilo celkem 16 hráčů, mezi příležitostnými hráči byli ve startovním poli i hráči bývalí, což turnaji přidalo na jeho kvalitě. Turnaj se nesl v přátelském a sportovním duchu. Každý hráč odehrál slušnou porci zápasů, hrálo se totiž do konečného umístění. Nejlepší hráči si odnesli tekutou odměnu a byli to..


 1. místo - Mirek Nevřela

 2. místo - Adam Pieknik

 3. místo a 4. místo - Tomáš Balcar a Jiří Šefl


 

Turnaj registrovaných


Jako tradičně jsme se všichni potkali na vánočním turnaji, který byl určen pro všechny členy našeho klubu a navíc pro pár pozvaných přátel z řad především našich bývalých hráčů. Celkem se nás tak potkalo 18. Turnaj se hrál formou Davis cupu. Hráči se rozdělili podle výkonnosti do dvojic a svedli tuhé boje o tekuté odměny.


Vítěznou dvojicí se stali hráči Ondra Šenkyřík a Michal Vavrečka, kteří ve finále porazili dvojici Mikuláš Kalvar a Michal Moravec.


Velké díky patří taky Michalu Vavrečkovi, který se postaral o vynikající raut. V případě zájmu o jeho služby se můžete zajímat ZDE.87 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výsledky 1. OBTM 2022/2023

První okresní bodovací turnaj mládeže nové sezóny přinesl oproti minulé sezóně zvýšenou účast. Turnaje se zúčastnilo 38 dětí ze 7 oddílů. Hráči byli rozdělení do 6 divizí. Vítězkou divize A se stala H

Comments


bottom of page