top of page
  • Obrázek autoraRadek Mohelník

Česko-polská družba

Počátkem února proběhl u nás v Darkovicích přátelský zápas proti polskému manšaftu z Borucina. Tento zápas byl součástí začínajícího projektu, na kterém se podílí oba naše oddíly. Hosté přijeli v sestavě, která nastupuje ve třetí a čtvrté nejvyšší polské soutěži. Celkem přijelo 7 polských soupeřů. Oba týmy se tedy rozdělily na dva manšafty.

Náš "A" výběr nastoupil v sestavě Peter Chvojka, Radek Mohelník a Bart Jonáš. Tento tým byl od samého začátku lepší a polský "A" výběr porazil 7:3.

Druhý náš tým nastoupil ve složení Pavel Kalvar, Jindra Folta a Petr Mohelník. Zde se už začal projevovat výkonnostní rozdíl a tento tým podlehl druhému polskému týmu v poměru 9:1.


Večer se nesel v přátelském duchu a celá družba byla po utkání úspěšně ukončena v místní hospodě :-)
78 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výsledky 1. OBTM 2022/2023

První okresní bodovací turnaj mládeže nové sezóny přinesl oproti minulé sezóně zvýšenou účast. Turnaje se zúčastnilo 38 dětí ze 7 oddílů. Hráči byli rozdělení do 6 divizí. Vítězkou divize A se stala H

Comments


bottom of page